Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Update
mg: Ovana
