Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: History
mn: Түүх

en: Created
mn: Үүссэн
