Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: History
ro: Istoric

en: Created
ro: Creat

en: Load
ro: Încarcă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Executed
ro: Executat
