Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: History
sk: História

en: Created
sk: Vytvorené

en: Load
sk: Načítať

en: Changed
sk: Zmenené
