Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Development
sl: Razvoj

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: History
sl: Zgodovina

en: Created
sl: Ustvarjeno
