Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: History
th: ประวัติ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
