Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Update
ug: يڭىلاش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
