Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: History
af: Geskiedenis

en: Created
af: Geskep

en: Load
af: Laai
