Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: History
gl: Historial

en: name
gl: nome

en: Created
gl: Creado

en: Load
gl: Cargar

en: Changed
gl: Cambiado
