Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: History
hu: Történet

en: name
hu: név

en: Created
hu: Létrehozva

en: Load
hu: Betöltés

en: Changed
hu: Módosítva

en: libraries
hu: könyvtárak
