Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Development
kk: Дамыту

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: History
kk: Тарих

en: Created
kk: Құрылған
