Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Save
lv: Saglabāt

en: History
lv: Vēsture

en: name
lv: vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Changed
lv: Labots
