Extended Tools for PHP Execute (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Save
ru: Сохранить

en: History
ru: История

en: name
ru: имя

en: Created
ru: Создано

en: Load
ru: Загрузить

en: Changed
ru: Изменение

en: Script
ru: Сценарий
