phylotree (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: settings
ar: إعدادات

en: Help
ar: المساعدة

en: normal
ar: عادية

en: large
ar: كبير

en: Filter settings
ar: إعدادات المرشح
