phylotree (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Settings
be: Налады

en: settings
be: налады

en: Help
be: Дапамога

en: Filter settings
be: Налады фільтра
