phylotree (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Settings
ca: Paràmetres

en: settings
ca: paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: large
ca: gran

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre
