phylotree (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Regular expression
el: Κανονική έκφραση

en: normal
el: κάθετο διάνυσμα

en: Filter settings
el: Ρυθμίσεις φίλτρου
