phylotree (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Settings
es: Configuración

en: settings
es: configuración

en: Help
es: Ayuda

en: Regular expression
es: Expresión regular

en: large
es: grande

en: Case insensitive
es: No distingue mayúsculas de minúsculas

en: Filter settings
es: Opciones de filtro
