phylotree (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Settings
et: Seaded

en: settings
et: sätted

en: Help
et: Abi

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: normal
et: tavaline

en: Filter settings
et: Filtri seaded
