phylotree (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Settings
fr: Paramètres

en: settings
fr: paramètres

en: Help
fr: Aide

en: Regular expression
fr: Expression régulière

en: large
fr: grand

en: Case insensitive
fr: Insensible à la casse

en: Filter settings
fr: Paramètres de filtrage
