phylotree (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: settings
id: pengaturan

en: Help
id: Bantuan

en: Regular expression
id: Ekspresi reguler

en: large
id: besar

en: Filter settings
id: Pengaturan filter
