phylotree (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: settings
it: impostazioni

en: Help
it: Aiuto

en: Regular expression
it: Espressione regolare

en: normal
it: normale

en: large
it: grande

en: Filter settings
it: Impostazioni del filtro
