phylotree (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Settings
ja: 設定

en: settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Regular expression
ja: 正規表現

en: normal
ja: ノーマル

en: large
ja: 大

en: Case insensitive
ja: 大文字と小文字を区別しない

en: Filter settings
ja: フィルター設定
