phylotree (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: settings
jv: setelan

en: Help
jv: Pitulungan

en: large
jv: gedh

en: Filter settings
jv: Setingan filter
