phylotree (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Settings
lt: Nustatymai

en: settings
lt: nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: normal
lt: normalus

en: large
lt: didelis

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai
