phylotree (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: normal
lv: normāla

en: large
lv: liels

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi
