phylotree (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: normal
my: ပုံမှန်

en: large
my: အကြီး
