phylotree (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Settings
nl: Instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: normal
nl: normaal

en: large
nl: groot

en: Case insensitive
nl: Hoofdletterongevoelig

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: Focus settings
nl: Focus-instellingen

en: Focus color
nl: Focuskleur
