phylotree (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Settings
oc: Paramètres

en: settings
oc: paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: Filter settings
oc: Paramètres del filtre
