phylotree (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Settings
pl: Ustawienia

en: settings
pl: ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: normal
pl: normalna

en: large
pl: duża

en: Case insensitive
pl: Nie uwzględniaj wielkości liter

en: Filter settings
pl: Ustawienia filtrów
