phylotree (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Settings
pt: Configurações

en: settings
pt: configurações

en: Help
pt: Ajuda

en: Regular expression
pt: Expressão regular

en: large
pt: grande

en: Filter settings
pt: Configurações de filtro

en: Focus color
pt: Cor do foco
