phylotree (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Settings
ro: Setări

en: settings
ro: setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: large
ro: larg

en: Filter settings
ro: Setări filtru
