phylotree (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: normal
sk: normálny

en: large
sk: veľký

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra
