phylotree (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Settings
tr: Ayarlar

en: settings
tr: ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: large
tr: geniş

en: Filter settings
tr: Filtre ayarları
