phylotree (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Settings
uk: Налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: normal
uk: звичайно

en: large
uk: великий

en: Case insensitive
uk: Нечутливий до регістру

en: Filter settings
uk: Налаштування фільтру
