phylotree (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Settings
vi: Thiết lập

en: settings
vi: các thiết lập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: normal
vi: bình thường

en: Filter settings
vi: Thiết lập lọc
