phylotree (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: settings
az: parametrlər

en: Help
az: Dəstək

en: Regular expression
az: Müntəzəm ifadə

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri
