phylotree (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Filter settings
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
