phylotree (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Settings
cs: Nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: normal
cs: normální

en: large
cs: velké

en: Filter settings
cs: Nastavení filtru
