phylotree (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: settings
da: indstillinger

en: Help
da: Hjælp

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: large
da: stor

en: Filter settings
da: Filterindstillinger
