phylotree (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Settings
de: Einstellungen

en: settings
de: Einstellungen

en: Help
de: Hilfe

en: Regular expression
de: Regulärer Ausdruck

en: large
de: groß

en: Case insensitive
de: Groß/Kleinschreibung ignorieren

en: Filter settings
de: Filter-Einstellungen

en: Focus settings
de: Fokus-Einstellungen

en: libraries
de: Bibliotheken

en: Menu item label
de: Menüeintragsbeschriftung

en: Focus color
de: Fokusfarbe
