phylotree (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: normal
eo: normala

en: large
eo: granda
