phylotree (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: normal
eu: arrunta

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak
