phylotree (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: راهنما

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: normal
fa: معمولی

en: large
fa: بزرگ

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر
