phylotree (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: settings
fi: asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: normal
fi: normaali

en: large
fi: suuri

en: Filter settings
fi: Suodattimien asetukset
