phylotree (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Settings
gl: Axustes

en: settings
gl: opcións

en: Help
gl: Axuda

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: large
gl: grande

en: Filter settings
gl: Axustes do filtro
