phylotree (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Settings
he: הגדרות

en: settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: normal
he: רגילה

en: Filter settings
he: הגדרות פילטר
