phylotree (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Settings
hr: Postavke

en: settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača
