phylotree (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Settings
hu: Beállítások

en: settings
hu: beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: normal
hu: általános

en: large
hu: nagy

en: Filter settings
hu: Szűrő beállításai

en: libraries
hu: könyvtárak
