phylotree (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Regular expression
kn: ಹುಡುಕು

en: normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ
